Szkoła skutecznego Rodzica

 

   SZKOŁA  DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW  I stopień - cykl 10 spotkań po 2 godziny

Ośrodek Edukacji- szkolenia i pomoc psychologiczna  Gdynia, ul. Kilińskiego 5/1
PROWADZĄCA:  IZABELA DEREWICZ-CZUPRYNIAK PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA RODZINNY, COACH 
OŚRODEK EDUKACJI ORAZ GDYŃSKA GRUPA TERAPEUTÓW I TRENERÓW ZAPRASZAJĄ NA ZAJĘCIA
SZKOŁA  DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW- I STOPIEŃ
 
Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców, którzy doświadczają trudności wychowawczych w relacji ze swoimi dziećmi, bądź chcą ich uniknąć w przyszłości. Zajęcia będą prowadzone  w formie warsztatu metodami aktywnymi w oparciu o własne doświadczenia z dzieciństwa i materiały instruktażowe.
 
Poruszane zagadnienia: Rozpoznawanie potrzeb i uczuć dziecka. Jak pomóc dziecku, by radziło sobie z własnymi uczuciami. Zachęcanie do współpracy. Rozwiązywanie konfliktów i negocjacje z dzieckiem. Kara, a konsekwencje i jak to działa. Nagradzanie i chwalenie, o motywowaniu do zmiany. Wyzwalanie dziecka z destrukcyjnej roli poprzez wpływanie na postawę. Wyznaczanie granic w relacji z dzieckiem. Wychowywanie dziecka do samodzielności i odpowiedzialności. Budowanie silnej więzi między rodzicami a dziećmi.
 

 

Zajęcia odbywać się będą w cyklu co tydzieńwtorki/czwartki w godzinach porannych i popołudniowych.Odpłatność: 55 zł za jedno spotkanie - całość 495 zł. Uwaga: gwarantujemy 5% zniżki z kartą Gdynia Rodzinna.

Zapisy: Izabela Czupryniak nr tel. 605 07 22 44 

 

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 Gdyńska Grupa Terapeutów i Trenerów Pozycjonowanie Poznań